Aktuality

 • Nový laserový stroj

  Nový laserový stroj

  Oznamujeme, že jsme v měsíci srpnu zakoupili nový laserový stroj typ HS-G3015A. Umožní nám pracovat rychleji, přesněji, efektivněji a přináší i vyšší kvalitu. Výsledný řez je dokonalejší. Standardem našich dodávaných výpalků je jejich očištění od okují, přebroušení hran případné zabroušení zápalů. Jsme schopni zpracovat prototypové, kusové ale i sériové výpalky. Pálení (řezání) laserem vyrábíme velmi přesné výpalky.

 • Nabídka pracovní pozice - Obsluha vyvrtávacího stroje WH105CNC

  Nabídka pracovní pozice - Obsluha vyvrtávacího stroje WH105CNC

  Máte zkušenosti s obsluhou vyvrtávacího stroje WH105CNC ? Rádi byste našli novou pracovní příležitost, pak neváhejte reagovat na naši pracovní nabídku!

 • CzechTrade

  UNIMAN na stránkách Czech Trade

  Firma UNIMAN s.r.o. je od dnešního dne na stránkách databází českých firem Czech Trade.

 • UNIMAN exportuje do Bosny a Hercegoviny

  UNIMAN exportuje do Bosny a Hercegoviny

  Firma UNIMAN se rozhodla exportovat do Bosny a Hercegoviny. Nyní provádí průzkumy trhu a hledá nové a nové příležitosti a lidi k rozšíření svého trhu právě v Bosně a Hercegovině. Více informací v originálním článku...

 • Turbína z Brna vytápí chodníky v americkém Michiganu

  Turbína z Brna vytápí chodníky v americkém Michiganu

  Brněnský závod Siemens Industrial Turbomachinery dodal turbínu pro vytápění chodníků v americkém městě Holland ve státě Michigan. Pára v potrubním systému dokáže rozpustit 2,5 centimetru sněhu za hodinu při okolní teplotě -9 stupňů Celsia.

 • Kodex chování společnosti SpanSet

  Kodex chování společnosti SpanSet

  V tomto kodexu správní rada stanovila normy etického chování a definovala způsob, jakým společnost SpanSet podniká. Za základ dlouhodobého úspěchu je považována firemní odpovědnost vůči zájmovým subjektům společnosti. Rada tento kodex schvaluje a je nutné, aby je přijal za svůj i zbytek společnosti. Pokud se tak nestane, bude ohroženo podnikání i pověst společnosti.